Монитор, LG 32GX850A-B, 31.5", UltraGear OLED, 0.03ms, AG, UHD 4K (3840x2160), Dual-Mode (4K 165Hz FHD 330Hz), HDR 10, DCI-P3 99%, 1500000:1, 275cd/m2, DCI-P3 98.5%, USB, AMD Free-sync, NVIDIA G-Sync, VRR, HDMI, DisplayPort,  LG Switch, Height, Tilt, Pivot, Swi
Цена
с ДДС
В Наличност
Безплатна Доставка
  • : 32GX850A-B
  • : Монитори
  • : 3 Години
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
OLED 4K допринася за по-ясни изображения, предлагайки по-увлекателно преживяване.
Изживейте игрите свободно с намалена вредна синя светлина.
Осигурява честота на опресняване от 165Hz за плавни, кристално ясни визуализации, като същевременно се минимизира размазването от движение.
Гмурнете се в по-завладяващ геймплей с всеки кадър.
С VESA сертифициран Dual-Mode, превключвайте безпроблемно между UHD 165Hz за графично богати игри и FHD 330Hz за динамични екшън сцени.
Насладете се на двоен режим с избираеми опции и лесно изберете любимия си размер на екрана измежду две честоти на опресняване (165Hz, 330Hz) чрез екранното меню.
Прицелната точка се фиксира в центъра, за да подобри точността при стрелба.
FPS броячът ще ви позволи да видите колко добре се зарежда всичко.
Приложението ви позволява също да превключвате между 330Hz и 165Hz с двоен режим, да разделите екрана на 11 области, и стартирайте платформата си за видео разговори с едно кликване, което ще ви осигури още повече удобство при настройката.
Размер на екрана, inch31.5" (80.01 cm)
Вид на екранаFlat
Широкоекранен16:9
ТехнологияOLED
Smart OS-
Тип на матрицатаOLED
Тип на дисплеяAnti-Glare
Сензорен дисплей-
Резолюция3840x2160
Време за реакция, ms0.03ms
Честота на опресняване, Hz165Hz
Яркост, cd/m2275cd/m2
Статичен контраст1 500 000:1
Динамичен контраст1 500 000:1
Ъгъл на видимост H/ V178° / 178°
Тип синхронизацияAMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible
Тунер-
Web камера, MP-
Вградени говорители-
Ethernet (RJ-45) порт-
HDMI2 HDMI
DVI-
Display portDisplayPort
Последователно свързване-
VGA-
USB-C-
USB хъб-
НаклонTilt
Хоризонтално завъртанеSwivel
Вертикално завъртанеPivot
Регулиране на височинаHeight Adjust
Енергиен класF
Консумация, kWh/1000h31 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm71.4 x 24.9 x 51.0 cm
ЦвятBlack
VESA размер, mm100 x 100 mm
Приложениеза забавление и игри
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Размер на екрана, inch31.5
Вид на екранаFlat
ШирокоекраненДа
Smart OSНе
Тип на дисплеяAnti-Glare
Сензорен дисплейНе
Резолюция3840x2160
Време за реакция, ms0.03
Честота на опресняване, Hz165
Яркост, cd/m2275
Тип синхронизацияFreeSync
ТунерНе
Вградени говорителиНе
Display portДа
HDMIДа
Последователно свързванеНе
DVIНе
USB-CНе
USB хъбНе
VGAНе
НаклонДа
Хоризонтално завъртанеДа
Вертикално завъртанеДа
Регулиране на височинаДа
VESA размер, mmДа
ПодкатегорияMonitors 32"
ЦвятBlack
Web камера, MPНе
Ethernet (RJ-45) портНе
Приложениеза забавление и игри
Енергиен класF
Консумация, kWh/1000h31
АтрибутСтойност
Размер на екран (inch)31.5
Резолюция3840x2160 (4K UHD)
Честота на опресняване (Hz)165
Време за реакция (ms)0.03
Съотношение на страните16:9
ИзвитНе
HDR поддръжкаHDR10
Adaptive SyncG-Sync Compatible
Adaptive SyncFreeSync Premium Pro
СвързаностHDMI
СвързаностDisplayPort
Вградени високоговорителиНе
VESA монтаж100x100
Регулируема височинаДа
LG 32GX850A-B 31.5" UltraGear OLED Монитор за игри – 4K 165Hz / FHD 330Hz Dual Mode
Потопете се в безкомпромисна игра с монитора LG 32GX850A-B, 31.5-инчов UltraGear OLED с изключително бързо време за реакция от 0.03ms и Dual-Mode технология, която позволява превключване между 4K 165Hz за детайлна картина и Full HD 330Hz за екстремна скорост. С поддръжка на HDR10 и 98.5% покритие на DCI-P3, визуалното изживяване е невероятно ярко и плавно.
Ключови Предимства
  • Dual-Mode — Превключване между 4K 165Hz за детайлна картина и FHD 330Hz за максимална отзивчивост.
  • HDR10 — Изключителна яркост и точност на цветовете оживяват игрите.
  • Adaptive Sync — FreeSync Premium Pro и G-Sync Compatible елиминират разкъсването и заекването.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Размер на екран31.5"
Резолюция3840x2160 (4K UHD)
Честота на опресняване165Hz (4K) / 330Hz (FHD)
Време за реакция0.03ms (GtG)
HDRHDR10
Цветова гамаDCI-P3 98.5%